• Ви знаходитесь тут:

ІНОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України №800 від 11.09.2008р. «Про проведення дослідницько-експерименталіної роботи на базі ЗОШ №123 м. Харкова» та наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2008 № 944 «Про завершення І (підготовчого) етапу дослідно-експериментальної роботи на базі експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня –загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 м.Харкова») в школі проводиться дослідницько-експериментальна робота за темою:
«Розробка моделі досягнень базових стандартів освіти в контексті особистісто-компетентністного підходу»
Запроваджена заліково-блочна технологія організації навчального процесу у школі дозволяє створити необхідні умови для досягнення всіма учнями результатів, які можуть реально забезпечити безперервну освіту молодої людини у подальшому житті.
Для учнів 5-11 класів впроваджено:
- Семестровий розклад занять
- Блочне викладання предметів