Адміністрація школи

Макаренко Валентина Миколаївна

/Files/images/DSC_6086.JPG

Педагогічний стаж 18 років, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, абсолютний переможець районного конкурсу «Вчитель року - 2007», переможець обласного конкурсу «Вчитель року - 2007» у номінації «математика», учасник Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2007»
Освіта:
1996 рік - Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, кваліфікація за дипломом - учитель математики та фізики
2008 рік - Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, кваліфікація за дипломом - керівник підприємства, установи та організації
Педагогічне кредо:

«Дякую тобі, Дитя людське, за те, що ти кожного дня нагадуєш мені, як радісно і прекрасне бути Людиною.»

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи

Горанина Наталія Олександрівна

/Files/images/2014/Горанина_Н.А.заст.дир_15.JPG

Педагогічний стаж 16 років, спеціаліст першої категорії.

Освіта:
1998 рік - Львівський державний університет ім. І.Я. Франка, кваліфікація за дипломом - фізик. викладач.
Педагогічне кредо:
"Секрет успішного виховання полягає у довірі до учня"

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи

Бублікова Вікторія Вікторівна

/Files/images/2014/Вика 2.jpg

Педагогічний стаж 23 роки, спеціаліст вищої категорії, переможець районного конкурсу "Класний керівник - 2007"
Освіта:
1996 рік - Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, кваліфікація за дипломом - учитель початкових класів
2007 рік - Харківський національний університет ім. В. Каразіна, викладач англійської мови
Педагогічне кредо:
"Вміння знаходити обдарованих та здібних учнів – талант, вміння їх вирощувати -мистецтво. Але найважливішим є любов до дітей!"