Атрибути шкільної символіки

Шкільна символіка свідчить про приналежність учнів до конкретного навчального закладу в умовах інтеграції освіти України до Європейського простору.
Мета: формування відчуття корпоративної приналежності, поваги до традицій школи.

Девіз закладу: «Разом у майбутнє».

/Files/images/image001.gif

Емблема школи символізує:

Розгорнута книга - шлях до знань.
По центру - сонце – шкільне освітнє середовище.
Люди в центрі сонця – учасники навчально-виховного процесу (учні-батьки- вчителі).
Промені сонця – три ступені загальноосвітньої школи з відображенням номеру школи.
Земна куля – світовий простір, який свідчить про необмежені можливості учасників навчально-виховного процесу, їх конкурентоспроможність.

Під кулею розміщено девіз закладу «Разом у майбутнє».
/Files/images/Эмблема.jpg Герб школи поділено на два кольори: жовтий та блакитний.

У нижній частині (основі) - жовтий колір, який символізує базову освіту (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів) з відображенням його девізу «Разом у майбутнє».

В верхній частині (блакитній) розміщено емблему навчального закладу у світовому просторі на шляху до самовдосконалення.