Профорієнтаційна робота кафедри «Пожежної профілактики у населених пунктах» Національного університету цивільного захисту України

11 грудня 2017р. ад’юнкт кафедри «Пожежної профілактики у населених пунктах» підполковник служби цивільного захисту Юлія Михайловська зустрілася з батьками учнів 11 класу Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 123.
Михайловська Ю. розповіла про актуальність та переваги професії пожежного-рятівника, організацію навчання й дозвілля курсантів та студентів, проведення різноманітних спортивних та культурно-масових заходів. Батьки майбутніх абітурієнтів із зацікавленістю ознайомилися зі структурою та матеріально-технічною базою університету та отримали агітаційні листівки, в яких зазначена вся необхідна для абітурієнтів інформація. Після виступу, були дані відповіді на чисельні запитання.
Присутні були запрошені на День відкритих дверей університету 24 лютого 2018р.

/Files/images/2017/CIMG3629.JPG