Засідання атестаційної комісії Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області

19.03.2018 проведено засідання атестаційної комісії Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області, в ході якого за підсумками атестації 2017/2018 навчального року визначено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст першої категорії" Кузенко Л.Л., вчителю української мови та літератури, присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії" Пошелюк О.А., вчителю фізичної культури, Галімову І.Р., вчителю предмета "Захист Вітчизни" та Богдан І.І., вчителю початкових класів, порушено клопотання перед атестаційною комісією ІІ рівня при Управлінні освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради про визначання відповідності кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії" та раніше присвоєному педагогічному званню "старший учитель" Килимник Н.М., вчителю початкових класів.