Засідання педагогічної ради за темою «Формування основних компетентностей учнів в системі семестрово-блочно-залікового режиму навчання»

22.12.2014 у школі було проведення засідання педагогічної ради за темою «Формування основних компетентностей учнів в системі семестрово-блочно-залікового режиму навчання», в ході якої із доповідями виступили: заступник директора з навчально-виховної роботи Записова О.Г., вчитель російської мови та літератури Шпітальна О.В., вчитель математики Зінченко Г.Т. Вчителі опрацювали основні компетентності, визначені у Державних стандартах початкової загальної освіти, а також базової і повної загальної середньої освіти, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року № 462 та від 23 листопада 2011 р. № 1392, під час роботи у групах виробили рекомендації для вчителів з формування основних компетентностей учнів на уроках.