• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Положення про офіційний сайт

Затверджено
рішенням Ради школи
(протокол від 16.03.2011 № 10)
Голова Ради школи __________ О.В.Сидоренко

Положення про офіційний сайт Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області у всесвітній мережі Інтернет.


Електронний інформаційний ресурс Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області (надалі по тексту ЗОШ № 123) складає офіційний сайт школи
І. Загальні положення.
1.1 Офіційний сайт Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області (далі ЗОШ № 123) – це сукупність електронних документів, які висвітлюють достовірну інформацію про нормативні засади та основні напрями діяльності навчального закладу, об’єднаних однією електронною адресою та є його Інтернет-представництвом у всесвітній мережі Інтернет (далі мережа Інтернет)
1.2 Дане Положення визначає статус офіційного сайту ЗОШ № 123 як інформаційного ресурсу про діяльність навчального закладу у мережі Інтернет та регламентує діяльність з його інформаційного наповнення.
1.3. Метою створення та функціонування офіційного сайту ЗОШ № 123 є забезпечення пересічних громадян України достовірною інформацією про освітні послуги, які надаються навчальним закладом, специфіку його роботи, висвітлення його діяльності, широкого інформування громадськості про досягнення та перспективи розвитку навчального закладу, про нововведення у галузі освіти.
1.4.Призначення Веб-сайту ЗОШ № 123:
• представлення та популяризація діяльності ЗОШ № 123 у світовій мережі Інтернет, як одного з загальноосвітніх закладів освіти в місті Харкові.
• презентація навчально-виховного процесу, наукової діяльності, спортивних досягнень, організації дозвілля учнів, методичної та дослідно-експериментальної діяльності педагогічного колективу.
• розширення взаємодії ЗОШ № 123 з іншими навчальними закладами, науково-дослідними та іншими установами міста Харкова та України.
ІІ. Адреса офіційного сайту навчального закладу та її використання
2.1. Адреса офіційного сайту навчального закладу у мережі Інтернет – school123.edu.kh.ua
2.2. На бланках ЗОШ № 123 поруч із юридичною адресою та телефонами зазначається адреса офіційного сайту та адреса його електронної пошти.
2.3. Забороняється використовувати адресу навчального закладу в цілях, що не пов'язані із діяльністю навчального закладу, з метою отримання прибутку, а також з порушенням законодавства України.
ІІІ. Інформаційне наповнення офіційного сайту та його механізми
3.1. Розділи (сторінки або складні розділи, що містять підрозділи) офіційного сайту ЗОШ №123 містять таку основну інформацію:
 нормативні документи, інформація про надання освітніх послуг та специфіка роботи ЗОШ № 123 ;
 історія розвитку ЗОШ № 123 (рік заснування, керівники навчального закладу, видатні події, пов’язані із життям навчального закладу, видатні випускники навчального закладу, досягнення педагогічного та учнівського колективів тощо);
 адміністрація ЗОШ №123;
 мережа ЗОШ № 123;
 режим роботи ЗОШ №123 (кількість днів робочого тижня, змінність навчання, розклад дзвінків);
 розклад уроків ЗОШ № 123;
 розклад гуртків, факультативів, додаткових індивідуальних занять ;
 новини навчального закладу ЗОШ № 123;
 робота шкільної бібліотеки ЗОШ № 123;
 дистанційне навчання;
 учнівське самоврядування;
 інформація про проведення зовнішнього незалежного оцінювання (нормативні документи, графік проведення ЗНО, особливості реєстрації, перелік необхідних документів для перепустки до пункту тестування тощо);
 контакти (юридична адреса ЗОШ № 123, адреса електронної пошти, схема проїзду до навчального закладу);
 корисні посилання (посилання на сайти органів управління освітою, зокрема: Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти Харківської міської ради, управління освіти адміністрації району Харківської міської ради, Українського центру оцінювання якості освіти, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти тощо)
3.2. З метою якісного інформаційного наповнення сайту створюється творча група зі складу представників педагогічного, учнівського (окрім дошкільних навчальних закладів) та батьківського колективів.
3.3. Обов’язки щодо інформаційного наповнення розділів (сторінок) офіційного сайту колегіально розподіляються між членами творчої групи.
3.4. За згодою членів творчої групи наказом керівника навчального закладу призначаються відповідальні за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу.
3.5. Розміщення інформації на офіційному сайті здійснюється адміністратором або відповідальними за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу, які призначаються наказом керівника навчального закладу.
3.6. Адміністратор та відповідальні за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу несуть відповідальність за зміст поданої інформації та своєчасність її оновлення.
3.7. На офіційному сайті навчального закладу може розміщуватися інформація тільки після її погодження з керівником навчального закладу або його заступниками.
3.8. Оновлення інформації на офіційному сайті навчального закладу здійснюється за необхідності, розділи, які висвітлюють поточну діяльність закладу, – не рідше 1 разу на тиждень.
ІV. Правила користування офіційним сайтом.

4.1. Офіційний сайт ЗОШ № 123 є інформаційним ресурсом, відкритим для всіх користувачів мережі Інтернет без будь-яких статевих, вікових, расових, релігійних чи інших обмежень.
4.2. Забороняється :
1) знищення чи фальсифікація матеріалів, розміщених на сайті;
2) зловмисне перевантаження сайту на шкоду іншим користувачам. Відповідальність за ці та інші дії, що шкодять роботі веб-сайту, настає згідно з нормами чинного законодавства України.

V.Вимоги до матеріалів, що розміщуються на сайті

5.1 Матеріали, розміщені на сайті, повинні відповідати вимогам:
 інформація може бути представлена державною (українською) та мовою навчання (російською);
 інформація має бути достовірною;
5.2 У матеріалах не повинно міститись :
- ненормативної лексики;
- відомостей, що принижують честь і гідність громадян,
- рекламних та інших матеріалів юридичних та фізичних осіб на платній основі.
5.3 Розміщення матеріалів на Веб-сайті ЗОШ № 123 здійснюється за погодженням їх змісту з адміністрацією закладу.

VІ. Функціональні обов'язки осіб, відповідальних за оновлення, підтримку роботи та наповнення інформацією сайту.

6.1. Функціональні обов'язки відповідального за роботу сайту :
• визначає та узгоджує з керівництвом ЗОШ № 123 напрями розвитку веб-сайту;
• забезпечує своєчасну підготовку матеріалів відносно оновлення, підтримки роботи та наповнення інформацією веб-сайту ЗОШ № 123;
• систематизує та здійснює загальну редакцію матеріалів, які будуть розміщені на сайті;
• в установленому порядку звітує і представляє кінцеві результати роботи керівництву ЗОШ № 123;
• надає консультативну і методичну допомогу співробітникам закладу освіти стосовно питань розміщення їх матеріалів на сайті ЗОШ № 123;
• здійснює електронне оформлення інформації наданої для розміщення на сайті

Кiлькiсть переглядiв: 688

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.