/Files/images/Изображение 017.jpg

Шановні читачі!
На цій сторінці ви можете дізнатися, які електронні видання є у нашій бібліотеці.

Большой биологический энциклопедический словарь [Електронний ресурс].- Електр. дан.- Master soft.- 1 електр. опт. диск (CD-ROM): зв.,цв.- ПК Windows 98 / хр / 2000

Декларація в малюнках: [Електронний ресурс]. Х.ХОГО « Союз професійних державних службовців»,-1- електронний опт. диск-Укр.

Земля: Большая детская электронная энциклопедия [Електронний ресурс].- Електр. дан.- Master soft.- 1 електр. опт. диск (CD-ROM): зв.,цв.- ПК Windows 95/98/ хр / 2000

Поети - Харкову.
№ 1-5. Трансформація. Фільми. Редакція Д.О. Коновалова. - [Електронний диск].

/Files/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B5%D1%82%D0%B8%20%D0%A5%D0%B0%D1%80%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0[1].jpg

Диск видано за пiдтримки Харкiвського мiського голови та Харкiвського мiського управлiння освiти.
Розділи, за якими розподілено інформацію:
1. Г.С.Сковорода;
2. Поети срібного віку;
3. Харків у світовій поезії;
4. Поеты-харків'яни;
5. Поезія Великої Вітчизняної війни.

Великі українці .Письменники ХІХ століття.

/Files/images/1.%20%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D1%96%20%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%86%D1%96[1].jpg

Українська література. Великі українці. Письменники ХІХ століття. 10 клас. Письменники ХІХ століття. 11 клас. [Електронний ресурс].- 1 електр. опт. диск (CD-ROM): зв.,цв.

Мета електронного посібника “Великі українці. Письменники ХІХ століття. 10 клас” – реалізувати на уроках української літератури можливості особистісно орієнтованих технологій навчання, передбачити нове конструювання навчального матеріалу.

Харьков. Редакція Д.О. Коновалова[Електронний ресурс]. - Диск видано за пiдтримки Харкiвської мiської ради. - 1 электрон. опт. диск (CD-ROM) : зв., цв.

ДІЗНАТИСЯ в Інтернеті про:

ЕНЦІКЛОПЕДІЇ:

Огляд універсальних і спеціалізованих інтернет-енциклопедій, словників. Можливість розміщення, конференція.

• "Рубрикон" - енциклопедії в інтернетіwww.rubricon.com

Платний доступ до повних електронних версій енциклопедій і словників. Тематичний каталог енциклопедій. Анонси статей, пошук за анонсами. Описи пакетів видань, ціни

• "Edic" - енциклопедичні словникиwww.edic.ru

Великий енциклопедичний та історичний словники онлайн. Пошук за словниками.

• "ВикиЗнание" - універсальна енциклопедіяwww.wikiznanie.ru

Вільна безкоштовна гіпертекстова on-line енциклопедія, з можливістю редагування статей для всіх охочих.

Анимашки КнигиДОВІДНИКИ:

• Вікіпедія" - україномовна версія енциклопедіїwww.uk.wikipedia.org

Пошук за статтями вільної універсальної енциклопедії, написаних українською мовою. Вибрані статті, цікаві факти, поточний день в історії, посилання на тематичні портали і споріднені проекти.

• "Кругосвет" - універсальна енциклопедіяwww.krugosvet.ru

Рубрикатор за категоріями: історія, медицина, технології та ін. (статті, карти, ілюстрації). Пошук за темами та алфавітом. Версії для друку. Відомості про продукт на CD.

• "Dic.academic.ru" - онлайн-словники і енциклопедіїwww.dic.academic.ru

Пропонується обширна підбірка словників і енциклопедій: фінансовий і економічний словники, англо-російський словник фінансових термінів, словник Даля, сучасна енциклопедія та ін.

Одиниці вимірювань, числова і фактична інформація практично по всіх сферах людської діяльності (від елементарних частинок і всесвіту до природи, географії, мови, культур і історії).

Банк даних "Особистості" містить близько 60 000 біографій людей, що залишили слід у історії людства, а також додаткові дані, згруповані по роздалам: власне біографія, посилання на Інтернет-джерела, зв´язки з іншими особистостями, додаткові текстові, графічні, аудіо- та відео матеріали

Анимашки Книги

Ілюстровані статті про різні види тварин і рослин (алфавітна систематизація). Розважальні новини зі світу тварин. Тести та ігри. Фотогалерея.

СЛОВНИКИ:

Словники і енциклопедії з пошуковою системою за ключовими словами: Великий енциклопедичний, Етнографічний, Будівельний, Фінансовий, Словник комп'ютерного жаргону та ін.

Анимашки Книги

BiografGuru.ru – журнал биографий и жизнеописаний великих и исторических личностей, внесших свой вклад в культуру и общественную жизнь людей. На сайте собраны биографии великих математиков и ученых, популярных писателей, поэтов, философов и святых. Жизнеописания политиков, знаменитых актеров театра и кино, а так же других выдающихся личностей и великих людей мира

Книга представляет захватывающую галерею триумфов человеческого разума: от закона Архимеда, великих прозрений Пифагора, догматов Аристотеля и Галена до квантовой механики, концепции Большого взрыва и теории прибавочной стоимости и т.д.

Медицина, биология, философия, социология, религия и верования, музыка, английский и немецкий языки, естествознание, география, техника, экономика, юриспруденция, история, этимология и много другого интересного.

Латинские пословицы, изречения, крылатые выражения; латинский язык, тексты на латыни, интересные факты о древних римлянах

Анимашки Книги

Биографические статьи о знаменитых Нобелевских лауреатов в разных номинациях.