ХУДОЖНЯ ЛІТЕРАТУРА

УКРАЇНСЬКА ЛІТЕРАТУРА

http://ukrlife.org/main/afor/zmist_afo.html

УКРАЇНСЬКА АФОРИСТИКА

Дорогий друже, пропонована тобі для уважного прочитання книга не має українських аналогів, і в межах української культури порівняти її ні з чим. Досі – попри багатовікову історію українського народу – збірки персоналізованої афористичної мудрості його синів і дочок не видавалися.

ПРИТЧИ, НОВЕЛИ, КАЗКИ

Українська казка Сторінка присвячена саме Українській Казці. Бо є це великий пласт нашої культури, нашого фольклору, нашої традиції.

http://www.kazka.in.ua/index.html

ВІРШІ ТА ПІСНІ ПРО МАТІР

http://ukrlife.org/main/mother/mother_ua.htm

ВОЛОДИМИР МОНОМАХ. Політичний і моральний заповіт Володимира Мономаха

http://ukrlife.org/main/minerva/monomah.htm

Григорій СКОВОРОДА. АФОРИЗМИ

Одне менi тiльки близьке, вигукну я: о школо, о книги!

http://ukrlife.org/main/minerva/skovrda.htm

Ю. ЛУЦЬКИЙ. ТИСЯЧА ЦИТАТ З УКРАЇНСЬКОГО ПИСЬМЕНСТВА

Обсяг матеріалу, з якого вибрано цитати, охоплює українське письменство від Сковороди (за сучасним правописом) до авторів наших днів. Для рівноваги додано кілька десятків цитат з народної творчості, включно з думами. За винятком небагатьох цитат, пропущено літературу сталінського періоду на Україні (справжньої літератури там мало), але включено деяких авторів руху Опору. Цитати вибрані з України" еміграції та діаспори, де тільки творили українські автори. Переважає, як завжди, поезія, але взято до уваги також і прозу, наукову чи публіцистичну літературу.

http://ukrlife.org/main/minerva/1000_enter.htm

НАРОДНІ ПОВІР`Я

Ви знаєте, що буде, коли розсипати сіль? А чому не можна їсти з ножа, лизати макогона, махати за столом ногами, подавати щось через поріг, показувати на жабу пальцем, руйнувати лелече гніздо, утиратися з кимось одним рушником?.. Книга кандидата філологічних наук, фольклориста і письменника, редактора часопису "Народознавство" Миколи Дмитренка висвітлює маловідомі сторінки міфологічного світогляду, сонцепоклонницькі та християнські уявлення наших предків. Чимало повір'їв і досі не зів'яли завдяки... А втім - читайте!

http://ukrlife.org/main/minerva/poviria0.htm

Іван ФРАНКО. МОЗАЇКА. Із творів, що не ввійшли до Зібрання творів у 50 томах

http://ukrlife.org/main/evshan/franko.html

ПРАЗЬКА ШКОЛА: ХРЕСТОМАТІЯ ПРОЗОВИХ ТВОРІВ

До хрестоматії ввійшли прозові твори Юрія Липи, Юрія Клена, Оксани Лятуринської, Галини Мазуренко, Олега Ольжича, Олени Теліги та уривки з роману Леоніда Мосендза “Останній пророк”. Проза письменників, яких В.Державин назвав “Празькою школою”, вагома змістом, цікава формою. Частина творів в Україні друкується вперше.

Книга адресована студентам-філологам, учителям-словесникам, усім, хто цікавиться українським словом.

http://ukrlife.org/main/minerva/prazka.htm

ІВАН ФРАНКО. Біографія, твори, листування

http://www.franko.lviv.ua/ifranko/franko.html

БІБЛІОТЕКА МОДЕРНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Часопис "Ї" - наймогутніший і найповажніший україномовний інтелектуальний ресурс Мережі. Містить регулярні випуски журналу, присвячені сучасним та історичним тенденціям. Багато текстів та перекладів Гайдеггера, Гадамера та Марселя від львівського інтелектуала Тараса Возняка.

http://www.ji-magazine.lviv.ua

ДИТЯЧА КЛАДОВА

ВІРШІ ТА КАЗКИ УКРАЇНСЬКОЮ ТА АНГЛІЙСЬКОЮ МОВАМИ

http://www.demyanova.netfirms.com/childstore/storage.htm

УКРАЇНСЬКА ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА. ІСТОРІЯ, ПУБЛІЦИСТИКА, ХУДОЖНЯ ЛІТЕРАТУРА.

http://exlibris.org.ua/index.html#his

УКРАЇНСЬКА КЛАСИЧНА ЛІТЕРАТУРА

В разделе "Классическая Украинская Литература" собрана одна из самых больших в сети библиотека украинской классической литературы. Произведения, собранные в нашей библиотеке каталогизированы по фамилиям авторов в алфавитном порядке. Все книги раздела доступны к свободному скачиванию.

http://referatik.com.ua/classical/

«Ізборник» — Історія України IX-XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації — проект електронної бібліотеки давньої української літератури. Бібліотека є добіркою електронних книг і текстів, об’єднаних проголошеною тематикою і єдиною ідеєю. Давня українська література (тексти), «Слово о полку Ігоревім» та про нього, літописи тощо.

http://litopys.org.ua/

БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

http://poetyka.uazone.net/

АФОРИЗМИ

Cайт афоризмы, цитаты, истории, анекдоты, - является одним из направлений мультимедийного проекта «ЛИЧНОСТИ» (www.persons-info.com). Здесь подобраны и опубликованы мысли, афоризмы, высказывания в которых человечество накапливает знания в течение всей своей истории и становятся мыслями множества людей. Они передаются из поколения в поколение как «золотой фонд» всего человечества и формируют поведение, нравственность и образ жизни отдельных людей, народов, обществ, государств.

http://persons-aforism.ru/

ПОЛНОТЕКСТОВАЯ ЭЛЕКТРОННАЯ И МОБИЛЬНАЯ БИБЛИОТЕКА

http://www.biblioclub.ru/audio_books.php


Анимашка Девушка за чтением

БИБЛИОТЕКА СТАРОГО ЧАРОДЕЯ

http://www.oldmaglib.com/

ЧЕРНИЛЬНИЦА

БИБЛИОТЕКА ХУДОЖЕСТВЕННОЙ, СПЕЦИАЛЬНОЙ ЛИТЕРАТУРЫ

http://www.kulichki.com/inkwell/noframes/noframes.htm

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.