Коваленко Наталія Валеріївна

/Files/images/2015/І. ФОТО.jpg

Учитель музичного мистецтва— це художник, який забарвлює світ усіма кольорами музичного спектру і від того, якими будуть ці кольори — яскравими чи тьмяними, — залежатиме результат музичного виховання та навчання. Залежатиме й те, чи пізнають учні секрети музичної мудрості, чи розкриють у собі здатність до музичної творчості, чи набудуть на уроках музичного мистецтва музичного та естетичного смаку.

Роль учителя музичного мистецтва водночас почесна і складна.Учитель музичного мистецтва має прагнути:

-грамотно ввести учнів у світ музичної культури;

-виявити і розвинути в учнів музичні здібності;

- виховати в учнях не так музикантів, як гармонійно розвинених особистостей.

І для цього вчитель музичного мистецтва має пам’ятати, що кожен учень — неповторний і має свій індивідуальний темп розвитку, свій шлях до пізнання та засвоєння інформації. Тому завдання вчителя — створити таку атмосферу та змістовне наповнення уроку, щоб учні не лише збагатилися цікавими знаннями, а й відчули психологічний комфорт.

Вчитель музичного мистецтва Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області
Педагогічний стаж: 17 років, кваліфікаційна категорія - спеціаліст.
Освіта:
1997 рік - Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди, спеціальність за дипломом: "Дошкільне виховання, музичне виховання"; кваліфікація "Викладач дошкільної педагогіки і психології. Музичний керівник"
Педагогічне кредо:
"Учень - це факел, який треба запалити!"

Розробки уроків

Презентація досвіду

Завдання для проведення заліків

Кiлькiсть переглядiв: 104

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.