Килимник Наталія Миколаївна

/Files/images/2018/это я.jpg

Дитина – найцінніший скарб держави, її майбутнє. Вихована, освітчена, професійна людина робить державу незалежною, сильною, мудрою. А все починається з дитинства, зі школи. Працювати з дитиною – велике щастя і велика відповідальність. Запрошую до співпраці батьків, вчителів, психологів.

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області,вчитель початкових класів

Освіта: Комсомольський – на – Амурі державний педагогічний інститут,закінчила в 1984 році,спеціальність за дипломом-вчитель початкових класів
Категорія: спеціаліст вищої категорії, звання: старший вчитель, педагогічний стаж –33 роки
Учесть у конкурсі «Учитель року, 2011; 1 місце у районному етапі конкурсу
Педагогічне кредо: Все, що я роблю, спрямоване на те, щоб дитина відчувала себе упевнено як зі мною, так і без мене.
Електронна адреса: NN_K2008@ ukr.net

Розробки уроків