Килимник Наталія Миколаївна

/Files/images/2023/Килимник Н.М..jpg

Дитина – найцінніший скарб держави, її майбутнє. Вихована, освітчена, професійна людина робить державу незалежною, сильною, мудрою. А все починається з дитинства, зі школи. Працювати з дитиною – велике щастя і велика відповідальність. Запрошую до співпраці батьків, вчителів, психологів.

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області,вчитель початкових класів

Освіта: Комсомольський – на – Амурі державний педагогічний інститут,закінчила в 1984 році,спеціальність за дипломом-вчитель початкових класів
Категорія: спеціаліст вищої категорії, звання: старший вчитель, педагогічний стаж –37 років
Участь у конкурсі «Учитель року, 2011; 1 місце у районному етапі конкурсу
Педагогічне кредо: Все, що я роблю, спрямоване на те, щоб дитина відчувала себе упевнено не зі мною, а без мене.
Електронна адреса: natakilimnuk@gmail.com

Я щоранку заходжу в клас,

На дитячих обличчях - успіх.

Що я варта, діти, без вас?

Ви - натхнення моє, мій успіх.

За плечима - минулі роки,

Але й досвід прийшов з літами.

Що я варта без вас, малюки?

Я безмежно люблю вас, я з вами.

Щоб любові вогонь не згас,

Щоб віддать дітям серце і душу,

Я щоранку заходжу в клас,

Я – учитель, я тут, я мушу.

Розробки уроків