Кузенко Людмила Львівна

/Files/images/2018/Кузенко.jpg

Звернення до відвідувачів: Ми, вчителі, навчаємось все життя.

В.Сухомлинський вважав, що джерелом і рушійною силою самоосвітньої діяльності вчителя є потреба в знаннях:"знати більше, ніж я знаю сьогодні".Сьогодні в час інформатизації, важливу роль відіграє самоосвіта вчителя.

Однією з найважливіших вимог, що ставить педагогічна професія до особистості вчителя, є чіткість його соціальної та професійної позиції.

Зрозуміло, що тільки мудрий учитель на основі власного досвіду, спостережень, своєї інтуїції, не лякаючись нових віянь у пе­дагогічної праці, позитивно сприймаючи розмаїття педагогічних і методичних інно­вацій, зможе створити для себе концепцію роботи з усіма учнями.

Місце роботи: Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №123 Харківської міської ради Харківської області, вчитель української мови та літератури.
Освіта: Вища, Харківський державний університет ім. О.М. Горького, 1981 р., спеціальність за дипломом – філолог, викладач української мови та література.
Категорія: Спеціаліст І кваліфікаційної категорії, педагогічний стаж – 40 років.
Педагогічне кредо: "Тільки той може осягнути своїм розумом і серцем красу, велич і могутність Батьківщини, хто збагнув відтінки й пахощі рідного слова, хто дорожить ним, як честю рідної матері, як колискою, як добрим ім'ям своєї родини" (В.О.Сухомлинський).

E-mail: nilanovikova15@gmail.com

Розробки уроків

Завдання для проведення заліків

Кiлькiсть переглядiв: 93

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.