ПРОЕКТ «Успішна професія»Метою діяльності сучасної школи є створення умов для формування соціально-адаптивної, творчої особистості кожного учня, умов, необхідних для збереження й зміцнення здоров’я дітей. Тому школа не могла не почати діяльність із розробки принципово нового механізму профорієнтаційної роботи: учень повинен володіти якомога більшим обсягом інформації про ринок праці, освітніх послуг і тенденцій розвитку малого й середнього бізнесу регіону.
За підтримки лідерів учнівського самоврядування в нашій школі реалізується проект «Успішна професія». Цей проект став вже традиційним. Одним з головних кроків в житті кожної молодої людини є вибір професії. Від правильного вирішення питання "Ким бути?" - багато в чому залежить вся подальша доля людини. В рамках шкільного профорієнтаційного проекту "Успішна професія" учні 9-11 класів мають змогу ознайомитись з різноманітними професіями( журналіст, юрист, вчитель, економіст та інші). Учні презентують особливості цих професій, сучасні вимоги до них, знайомлять учнів зі списком навчальних закладів, на базі яких можна опанувати зазначеними професіями. Також в ході проекту відбувається зустріч з цікавою людиною, представником певної професії чи роду занять.
Метою проекту є: підвищити рівень поінформованості підлітків з питань профорієнтації, розширити їхні знання про світ професій, показати важливість та позитивні сторони праці в житті людини, ознайомити з професійними вимогами до людей, сформувати суспільно-ціннісні мотиви вибору професії, сприяти всебічному та гармонійному розвитку особистості учнів, вірному вибору ними професії, формуванню моральної, психологічної готовності до праці. Стимулювати учнів на подальші дії у професійному самовизначенні, самовдосконаленні.
За роки реалізації проекту було проведено більше 20 зустрічей з людьми різноманітних професій. Серед яких керівник гуртка, вчитель, інспектор пожежної охорони, бізнесмен, лікар, громадський діяч, депутат міської ради, альпініст та багато інших.

/Files/images/2017/P1170544.JPG/Files/images/2014/DSC05033.JPG /Files/images/2016/DSC_4849.jpg

/Files/images/IMG_0515.JPG/Files/images/IMG_0503.JPG

/Files/images/P0000155.JPG

/Files/images/вчителі.JPG

/Files/images/Врач2.jpg

/Files/images/Усп проф 2011.JPG/Files/images/усп проф 1 2011.JPG

/Files/images/P1090543.JPG/Files/images/P1090554.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 68

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.