ПРОЕКТ «Успішна професія»

Метою діяльності сучасної школи є створення умов для формування соціально-адаптивної, творчої особистості кожного учня, умов, необхідних для збереження й зміцнення здоров’я дітей. Тому школа не могла не почати діяльність із розробки принципово нового механізму профорієнтаційної роботи: учень повинен володіти якомога більшим обсягом інформації про ринок праці, освітніх послуг і тенденцій розвитку малого й середнього бізнесу регіону.
У 2009-2010 навчальному році в школі розпочато роботу над тривалим проектом «Успішна професія».
Метою якого є: підвищити рівень поінформованості підлітків з питань профорієнтації, розширити їхні знання про світ професій, показати важливість та позитивні сторони праці в житті людини, ознайомити з професійними вимогами до людей, сформувати суспільно-ціннісні мотиви вибору професії, сприяти всебічному та гармонійному розвитку особистості учнів, вірному вибору ними професії, формуванню моральної, психологічної готовності до праці. Стимулювати учнів на подальші дії у професійному самовизначенні, самовдосконаленні.
02.02.2010 р. відбулася зустріч учнів школи з начальником управління освіти Московської районної в місті Харкові ради Шаповалом Р.В. Учні школи мали можливість ознайомитися з професійною діяльністю успішної людини та презентувати власний проект "Професія іміджмейкер".

/Files/images/IMG_0515.JPG/Files/images/IMG_0503.JPG

У 2010-2011 навчальному році роботу над проектом було продовжено

23 вересня 2010 була проведена зустріч з інспектором пожежної охорони Московського району Горбась Станіславом Сергійовичем. Учні дуже зацікавились розповіддю гостя

/Files/images/P0000155.JPG

17 листопада 2010 була проведена зустріч з учителями, які навчалися в нашій школі та повернулись до неї працювати.

/Files/images/вчителі.JPG

10 лютого 2011 року пройшла зустріч зі студентами-інтернами Харківського національного медичного університету Ткаченком Павлом та Бутко Мариною, під час якої молоді лікарі розповіли, чому саме вибрали таку непросту професію

/Files/images/Врач2.jpg

10 листопада 2011 року у школі пройшла зустріч з держслужбовцем, спеціалістом служби зайнятості Гизело Оленою Іванівною

19 січня 2012 року до нас в гості завітав відомий харківський громадський діяч Масленніков Ігор Михайлович

/Files/images/Усп проф 2011.JPG/Files/images/усп проф 1 2011.JPG

24.01.2013 учні 10-А, 9-А класів мали можливість зустрітись з представником Державтоінспекції.

/Files/images/P1090543.JPG/Files/images/P1090554.JPG