ТАБІР «РОМАШКА»

/Files/images/ромашка1.jpg

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (зі змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 07.02.2014 №121 «Про забезпечення права дітей на оздоровлення та відпочинок в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, підпорядкованих органам управління освітою», розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 15.04.2016 №128 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Харківської області в 2016-2020 роках», рішення виконавчого комітету Харківської міської ради від 19.04.2017 №241 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей міста Харкова у літній період 2017 року», наказів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 20.04.2017 №133 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей улітку 2017 року», Департаменту освіти Харківської міської ради від 25.04.2017 №136 «Про організацію заходів з літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році», Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради від 03.05.2017 №88 «Про організацію заходів з літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2016 році», наказу по школі від 03.05.2017 №69 «Про організацію заходів з літнього відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році» з метою належної підготовки та проведення літньої оздоровчої літньої кампанії у 2017 році, дотримання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей з метою забезпечення повноцінного відпочинку, створення належних умов для освітньої, культурно – виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з дітьми під час літніх канікул 2017 року, у школі було організовано відпочинок учнів у таборі відпочинку з денним перебуванням «Ромашка» з 29.05.2017 по 16.06.2017 року.

Всього відпочинком було охоплено 151 дитина, з них 145 дітей пільгових категорій.

· діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 2;

· діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків – 1;

· діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 3;

· діти, які перебувають на диспансерному обліку – 94;

· талановиті та творчо обдаровані діти – 40;

Кількісні показники відпочинку дітей у 2017 році можна проаналізувати в наступній таблиці:

Навчальний рік Кількість дітей за мережею, які підлягають оздоровленню Кількість охоплених відпочинком учнів Відсоток охоплених відпочинком учнів Кількість дітей пільгових категорій охоплених оздоровленням та відпочинком Відсоток пільговиків, охоплених оздоровленням та відпочинком влітку
2014/2015 540 178 33% 79 56%
2015/2016 506 160 31,6% 101 58,4%
2016/2017 518 162 31,3% 145 62,0%

Планування оздоровлення на рік відображено у таблиці:

К-ть учнів які підлягають оздоровленню Путівок заплановано Путівок викуплено Не виконання плану (%)
К-ть учнів % К-ть учнів %
518 166 32% 162 31,3% 0,7%

Гарячим харчуванням у 2017 році охоплено 100% учнів (148 – за батьківські кошти, 3 – за кошти державного бюджету). Загальна кількість залучених коштів – 42280 грн., з них 41440 грн. – батьківських, 840 грн. - бюджетних.

У таборі відпочинку працювало два мовних загони, в яких діти підвищили рівень володіння англійською мовою, вихователі показали дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосовувати пізніше і в інших галузях

Моніторинг кількісних показників відпочинку дітей у мовних загонах:

Навчальний рік Кількість дітей охоплених відпочинком Кількість дітей охоплених відпочинком у мовних загонах Відсоток охоплених відпочинком учнів
2015/2016 160 28 17,5
2016/2017 162 27 16,7

За бажанням батьків денний сон у таборі відпочинку з денним перебуванням «Ромашка» організовано не було.

До табору з денним перебуванням «Олімпієць» при ДЮСШ № 13 залучено 11 учнів, що становить 2% від загального числа учнів у школі, які підлягають оздоровленню.

До роботи табору відпочинку було залучено 29 працівник, з них 2 – медичні працівники, 3 – працівники харчоблоку, 5 – адміністративно-обслуговуючий персонал, 19 – педагогічні працівники.

Протягом роботи табору було створено належні умови для повноцінного відпочинку і зайнятості дітей, їх відпочинку, освітньої, культурно-виховної і фізкультурно-оздоровчої роботи, забезпечено максимальне охоплення дітей і підлітків різними формами відпочинку та організовано змістовне дозвілля.

Робітники їдальні створювали всі умови, щоб урізноманітнити меню, враховувати смаки вихованців. Їдальня завжди була затишною, чистою. Суворо дотримувалися питного режиму.

На випадок виявлення у таборі інфекційного захворювання у закладі відпочинку існував ізолятор.

Протягом роботи табору постійно здійснювався контроль за охороною життя і здоров’я дітей, приділялася особлива увага профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам під час відпочинку дітей. Випадків травматизму під час роботи табору не зареєстровано.

Таким чином, пріоритетними напрямками організації оздоровлення учнів у 2018 році є:

1. Забезпечення належного рівня інформування батьків про відпочинок учнів у таборі відпочинку з денним перебуванням «Ромашка»

2. Якісне попереднє планування літньої оздоровчої кампанії.

3. Збільшення кількості дітей шляхом рекламування проведення занять з іноземних мов та гурткової роботи, а також максимальне охоплення організованим відпочинком у таборі з денним перебуванням дітей пільгового контингенту.

заходів щодо оздоровлення учнів ЗОШ №123 у 2018 році

1.

Збір інформації про перебування дітей в період літніх канікул на відпочинку та оздоровленні

До 20.05.