УВАГА!!!

Шановні батьки!

ХГ №123 проводить набір в 1 клас на 2023/2024 навчальний рік.
Заплановано відкриття класів з навчанням українською мовою

Ми чекаємо на Вас та Ваших дітей!!!

Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладу загальної середньої освіти у 2024 році здійснюватиметься з січня по 31 травня та після 15 червня на вільні місця відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.

Подати документи можна будь-яким зручним способом:

- безпосередньо в закладі освіти;

- на сайті електронної реєстрації;

- електронною поштою.

Детальніше тут

Зустріч із батьками щодо умов навчання та виховання дітей у першому класі школи здійснюється щоденно з 9.00 до 17.00.

Прийом документів здійснюється на безконкурсній основі за наявності документів:

- копія свідоцтва про народження;
- медична довідка дитини установленого зразка;
- заява від батьків.

Шановні батьки! На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради Харківської області, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.
Заклад освіти має доступ до перегляду та обробки заяв, налаштування реквізитів та відображення закладу на мапі, редагування спроможності закладу і території обслуговування.

НАША ШКОЛА:

школа успіхів:

- участь та перемога у турнірах, олімпіадах, конкурсах;
- мала академія наук;
- профорієнтаційний проект "Успішна професія";
- валеологічна спрямованість режиму навчання;

школа дитячих творчих справ:

- дружина юних пожежних;
- дружина інспекторів дорожнього руху;
- організація учнівського самоврядування "Нова Україна";
- традиційні виховні заходи;

школа талантів:

- Спортивно - оздоровчий гурток "Юний рятувальник";
- танцювальний гурток "Хореографія";
- гурток "Бісероплетіння"

школа майбутнього:

- семестрово-блочно-заліковий режим освітнього процесу;
- блочне викладання предметів;
- об'єднані у пари 40-хвилинні уроки;
- додаткові індивідуальні заняття;
- підсумкові заліки

А якщо Ви працюєте, то Ваших дітей з радістю приймуть добрі руки вихователів групи продовженого дня. Ви будете спокійні за свою дитину.

Шановні батьки!

Готовність дитини до навчання у школі включає такі компоненти: фізіологічна готовність; інтелектуальна (пізнавальна) готовність; емоційно-вольова готовність; соціальна готовність; мотиваційна готовність.

1. Фізіологічна готовність означає достатній рівень дозрівання організму дитини, стан її здоров’я.

2. Інтелектуальна (пізнавальна) готовність повязана із відповідним рівнем розвитку пізнавальної сфери дитини, тобто тих процесів, завдяки яким дитина пізнає навколишній світ: мислення, увага, пам’ять, сприймання, уява.

3. Емоційно-вольова готовність дитини до навчання включає достатній розвиток волі, послаблення імпульсивних реакцій, вміння керувати своїми емоціями (наприклад, слухати не перебиваючи). Емоційно-вольова готовність вважається сформованою, якщо дитина вміє ставити мету, докладати зусиль для реалізації мети, долати перешкоди, виконувати нецікаву, але корисну роботу. Замисліться, чи прибирає дитина за собою іграшки? Чи не перебиває Вас під час розмови? Чи має терпіння? Давши відповідь на ці прості запитання, ви дізнаєтесь, чи сформована у малюка емоційно-вольова готовність до школи.

4. Соціальна готовність містить у собі сформованість у дитині якостей, завдяки яким вона може спілкуватися з іншими дітьми, з дорослими людьми. Це і бажання спілкуватися, і вміння встановлювати взаємовідносини з однолітками і дорослими; уміння поступатись, підкорятись інтересам дитячої групи, класу; повага до бажань інших людей. Взагалі, дитина поводить себе з іншими дітьми у школі так, як бачить це і чує вдома. Тобто дитина у своїх взаємовідносинах з іншими дітьми є дзеркалом того, які взаємовідносини панують у сім'ї. Саме у родині дитина отримує перші зразки спілкування.

5. Мотиваційна готовність сформована, якщо у дитини є бажання ходити до школи, є прагнення здобувати знання, дізнаватись нове, цікаве, виконувати нову соціальну роль – роль школяра. І тут багато що залежить від Вас, шановні батьки. Не залякуйте малюка школою, фразами подібними до такої: «Ось підеш у школу – там тобі покажуть!» Налаштовуйте малюка на школу позитивно: «У школі буде цікаво, радісно, ти дізнаєшся багато нового і корисного».

Таким чином, готовність дитини до школи - це комплексне багаторівневе утворення, над формуванням та розвитком якого необхідно працювати з дня народження дитини. Отже, визначна роль в цьому належить сім’ї. Система ж педагогічних заходів, спрямованих на загальний розвиток дитини, створення умов для сформування основ загальних умінь і навичок, що забезпечили б їй успішну навчальну діяльність у майбутньому, складається з роботи дошкільних навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів, які мають досвід провадження в свою діяльність заходів, спрямованих на формування готовності дитини до школи. Що ж стосується загальноосвітніх навчальних закладів, навчання дітей у них починається з 1-го класу. У системі роботи школи плануються та реалізуються такі заходи, як батьківські збори батьків майбутніх першокласників, знайомство дітей з вчителями, дні відкритих дверей, співпраця з дошкільними навчальними закладами щодо проведення спільних заходів. Ця та аналогічна робота, спрямована на забезпечення адаптації дітей до навчання у конкретній школі, надання можливості вибору батьками навчального закладу для своєї дитини. Бажаємо Вам успіху у вихованні дітей та формування у них готовності до навчання у школі!

З повагою, педагогічний колектив школи.
Кiлькiсть переглядiв: 0