Для психологічної підтримки під час військових дій учасників освітнього процесу Комунального закладу "ХГ №123 Харківської міської ради" створено папку на google - drive. Ви можете перейти на неї за посиланням

Крім цього, Ви можете отримати індивідуальну консультацію, відправивши свій запит на пошту:

Мовчан Т.С., соціальний педагог
tanya.movchan.1988@gmail.com
Після отримання Вашого листа ми даємо зворотній зв'язок і домовляємося про зручну дату та час для консультації!

Графік проведення онлайн-зустрічей на платформі zoom. Запрошення на конференцію буде надіслано в групу Вайбер.

Учасники освітнього процесу Дата Час
Учні 1-4 класів щопонеділка 14.00
Учні 5-8 класів щовівторка 15.00
Учні 9-11 класів щосереди 15.00
Батьки щоп'ятниці 15.00
Педагоги щочетверга 15.00

До уваги учасників освітнього процесу!

Лист МОН від 02.08.2022 №1/8794-22

Куди звертатись за кордоном

Корисні посилання у разі кібербулінгу

Корисні посилання щодо допомоги та підтримки в ситуаціях насильства, торгівлі людьми, складних життєвих обставин

Нагадуємо Вам, що психологічна служба школи продовжує свою роботу! Застерігаємо, що впровадження військового стану впливає на психічне здоров’я, імунну систему та емоційний стан кожного з нас. Тому надзвичайно важливо не піддаватися паніці та зберігати внутрішню рівновагу.
Працівник психологічної служби Мовчан Т.С. (соціальний педагог) допоможуть Вам:
ü Зберегти психічне здоров’я
ü Заспокоїтися в умовах стресу та паніки
ü Ефективно організувати свій час
ü Налагодити спілкування в сім’ї
ü Отримати рекомендації щодо організації навчання та дозвілля дітей