Основні завдання психологічної служби:

1. Забезпечення якісного психологічного супроводу освітнього процесу;
2. Науково-методичне та практичне забезпечення корекційно-розвивальної та реабілітаційної роботи;
3. Орієнтація виховної роботи на психологічну профілактику негативних явищ в учнівському середовищі, превентивну освіту, профілактику девіантної та ризикованої поведінки підлітків;
4. Здійснення психологічної реабілітації учнів, які зазнали різних форм насильства, були втягнуті в протиправні дії, наркоманію, незаконні види праці.
Згідно вище зазначених завдань, робота психологічної служби школи була спрямована на: психологічне забезпечення профорієнтаційного напрямку процесу навчання, розвиток емоційно-вольової, інтелектуальної, комунікативної сфери учнів, сприяння психологічному здоров’ю всіх учасників освітнього процесу.
Робота психологічної служби спрямована на:
• роботу з педагогічними працівниками у атестаційний період та в рамках іноваційної діяльності,
• організація роботи з першокласниками,
• організація роботи з учнями під час переходу з молодшої до середньої ланки школи,
• організація роботи з обдарованими учнями,
• організація роботи з важковиховуваними учнями,
• організація роботи з профільного та допрофільного навчання,
• організація роботи з попередження суїцідальних проявів та насильницьких дій.,
• робота з класами, в рамках класно-узагальнюючого контролю за річним планом роботи школи,
• дослідження мотиваційної сфери учнів 5-11 класів, в рамках експерименту,
• робота, яка пов’язана з урегулюванням конфліктів,
• психопрофілактика та психоконсультаційна робота з учнями, батьками, вчителями,
• просвітницько-методична робота, накопичення та систематизація науково-методичних матеріалів.
В закладі створено профорієнтаційний куточок, постійно діє консультативний пункт для учнів і батьків з питань професійної орієнтації молоді.

/Files/images/2014/itQTOYbU_4c.jpg

Іноді в житті виникають складні ситуації, вирішити які самому буває досить важко. Якщо ви потрапили в таку ситуацію дзвоніть на телефон довіри:
Корисні телефони.

Міський центр

соціальних служб для сімей,

дітей та молоді "Довіра" 771-84-57, dovira68@rambler.ru

764-22-39

Національна "гаряча лінія" з питань запобігання торгівлі людьми

/Files/images/2017/ndgl_116111.gif

Національна “гаряча лінія” з питань запобігання насильству та захисту прав дитини 0 800 500 335 або 386 (для дзвінків з мобільного)

/Files/images/2017/Без названия.jpg