Виховна робота

/Files/images/2016/День соборності.JPG На виконання Конституції України, Законів України "Про повну загальну середню освіту", "Про освіту", відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1243 «Про основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» виховання учнів у школі здійснюється в контексті громадянської і загальнолюдської культури, охоплює весь навчально-виховний процес, ґрунтується на свободі вибору мети життєдіяльності та поєднує інтереси особистості, суспільства і держави.

Діяльність педагогічного колективу спрямована на виховання гуманіста, патріота, громадянина України і має на меті: "Формування громадянина, патріота, інтелектуально розвинену, духовно і морально зрілу особистість, готову протистояти викликам глобалізації життя."

/Files/images/2016/P51002-143041.jpg З цією метою вирішуються такі завдання:

- створення необхідних умов для виховання високоморальних громадян України на основі відродження національних традицій українського народу;

- зусилля вчителів, батьків та учнів спрямовані на запобігання в учнівському середовищі антигромадянських проявів;

- постійно формується правова та політична культуру учнів;/Files/images/2015/DSC05397.JPG

- впроваджуються ефективні методи роботи з метою виховання загальної культури та свідомої високоморальної поведінки учнів;

- створені умови для вільного вибору світоглядних позицій;

Змістовне наповнення основних орієнтирів виховання передбачає формування цінностей і ставлень особистості до себе і людей, суспільства і держави, природи і здоров’я, праці та мистецтва.

/Files/images/2015/DSC06186.JPG Щоб досягти цього результату виховна робота проводиться через формування системи загальнокультурних і громадських цінностей:

- Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

- Ціннісне ставлення до людей

- Ціннісне ставлення до природи/Files/images/2015/P1140829.JPG

- Ціннісне ставлення до мистецтва

- Ціннісне ставлення до праці

- Ціннісне ставлення до себе

Шкільні гуртки

/Files/images/2015/image.jpg На підставі штатного розкладу, враховуючи побажання учнів та заяви батьків, в школі з працюють 5 гуртків: «Бісероплетіння» - керівник Чубач Т.В., гурток «Влучний стрілець» - керівник Галімов І.Р., танцювальний гурток «Хореографія» - керівник Огнєва О.С., гурток «Юний рятувальник» - керівник Андрюхіна О.В.

/Files/images/P1020640.JPG

З розкладом гуртків можна ознайомитись на сторінці Наша школа