Круглий стіл

За ініціативою районного управління освіти 20 вересня 2016 року на базі ЗОШ №140 проведено круглий стіл з питань профілактики підліткової злочинності, правопорушень, тютюнопаління, наркоманії, венеричних захворювань, СНІДу та запобігання іншим негативним проявам в учнівському середовищі.
Участь у круглому столі взяли завідувач сектору профілактики правопорушень служби у справах дітей Московського району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради Сидорчук В.М., фахівець із соціальної роботи Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді Сліпченко Т.І., директор Харківської міської громадської організації «Фонд порятунку дітей і підлітків України від наркотиків» Миславська І.Б., спеціаліст Харківського міського центру зайнятості Ромасько А.В. і 130 учнів 9-10-х класів ХЗОШ № 140, ХЗОШ № 123, «Благовість».З цікавістю школярі слухали розповіді гостей, ставили питання.
Цей виховний захід у 2016-2017 навчальному році став першим в циклі круглих столів, які щорічно проводяться на базі закладів району на виконання плану спільних дій управління освіти, навчальних закладів з ВКМСД, ССД, ЦСССДМ, ШВД №2, наркологічним кабінетом.

/Files/images/2016/P60920-144544.jpg