МАН запрошує учнів на лекції від Нобелівських лауреатів

Мала академія наук запрошує учнів 12+ долучитись до проєкту «Лекції майбутнього».

Учасники зможуть послухати лауреатів Нобелівської премії та науковців з усього світу, які в умовах пандемії читають лекції онлайн.

Під час лекцій слухачі дізнаються про вражаючі відкриття й інновації у фізиці, хімії, інженерії та інших сферах.

Також спікери поділяться інсайтами про те, як перетворити захоплення наукою на успішну кар’єру.

Цей досвід зможе надихнути і допоможе стати науковцем-інфлюенсером, проводити круті дослідження, запускати стартапи й розповідати про це на TEDx-конференціях.

Участь у проєкті є безкоштовною, слухачам необхідно лише вчасно заповнити форму, яку організатори публікують разом з анонсами.

Розклад на квітень