Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів!

Традиційно у листопаді-грудні проходить ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. У 2022 році олімпіади проводилися дистанційно. Перед учасниками й організаторами виникали труднощі через постійні відключення світла та інтернету, повітряні тривоги. Проте наші учні гідно впоралися із цим завданням.

• Бєляєва Аліка, учениця 8-А класу, посіла третє місце з іноземної мови (вчитель Блинкова О.В.).
  • Ваховська Поліна, учениця 9-А класу, посіла треті місця з географії та економіки (вчитель Первишева Н.Л.).
  • Гусар Кирило, учень 10-А класу, посів друге місце з інформаційних технологій (вчитель Пушкіна Т.Ю.).
  • Калашніков Дмитро, учень 10-А класу, посів друге місце з географії буде брати участь у ІІІ етапі та третє місце з економіки (вчитель Первишева Н.Л.).
  • Кірєєва Поліна, учениця 11-А класу, посіла друге місце з екології та буде брати участь у ІІІ етапі (вчитель Назаренко Г.І.).
  • Поляниця Ірина, учениця 8-А класу, посіла друге місце з географії буде брати участь у ІІІ етапі (вчитель Первишева Н.Л.).
  • Проскурня Дар’я, учениця 11-А класу, посіла друге місце з географії буде брати участь у ІІІ етапі та третє місце з економіки (вчитель Первишева Н.Л.).
  • Пушкіна Поліна, учениця 8-Б класу, посіла друге місце з біології (Вчитель Назаренко Г.І.).
  • Ткачова Таїсія, учениця 9-Б класу, посіла перше місце з хімії буде брати участь у ІІІ етапі (вчитель Пушкіна Т.Ю.).

Бажаємо подальших успіхів!