"Шкільний офіцер поліції"

02.02.2023 року в рамках реалізації проєкту "Шкільний офіцер поліції" відбулася онлайн-зустріч учнів 10-х та 11-х класів ЗЗСО №31 та №123 із співробітником Управління патрульної поліції в Харківській області Клименко Д.В. за темою "Безпека дитини в умовах воєнного часу під час зимового періоду".

Офіцер поліції нагадав правила поведінки взимку, зокрема на кризі, що необхідно робити під час сигналу повітряної тривоги, нагадав і пояснив правила "двох стін", ознайомив з правилами поводження з вибухонебезпечними предметами, та які безпечні, а які небезпечні є сховища. Також пригадали правила дорожнього руху та акцентували увагу школярів на важливості світловідбиваючих елементів. Учні відповідали на питання та активно задавали свої.