Тиждень англійської мови

З 13 по 17 лютого 2023 року у школі проходив предметний тиждень англійської мови. Метою проведення предметного тижня було удосконалити володіння англійською мовою, допомогти учням реалізувати свої індивідуальні якості. В рамках тижня англійської мови були проведені різноманітні позакласні заходи, якими були охоплені всі учні школи. Особливу увагу було приділено правилам безпечного користування Інтернет, дотриманню правил етикету в соціальних мережах. Результатом заходів стала розробка учнями кодексу правил дистанційного навчання. Конкурс учнівських постерів, присвячений відносинам України з англомовними країнами, сприяв патріотичному вихованню учнів. Учень 9А класу Статівка Євгеній створив постер про участь родини в волонтерському руху.