Дякуємо за веселе свято!

7 грудня учні пільгових категорій нашої гімназії стали учасниками неймовірного свята до Дня Святого Миколая, яке відбулося у Харківському палаці дитячої та юнацької творчості. Діти стали свідками справжнього дива, яке можливе тільки в цей чарівний день, вони поринули у справжню казку, героями якої були Яринка і Тарас, Хуха-Моховинка, пані Завірюха, сніжинки, чугайстри і, звичайно, Святий Миколай. Він прийшов привітати дітей і педагогів. На святі був присутній голова адміністрації Салтівського району Олексій Топчій, який передав привітання від міського голови Ігоря Терехова та особисто привітав малечу, побажав миру і добра, запевнив, що дорослі роблять усе можливе, щоб діти спокійно вчилися і відпочивали. Усі учасники свята отримали солодкі подарунки від мерії Харкова. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного!