Єдиний урок безпеки з ШОП

Розпочався ІІ семестр, після відпочинку на канікулах діти повернулися до навчання. В перші дні занять класні керівники провели бесіди з учнями по дотриманню правил безпеки, збереженню свого життя. А 22 січня у гімназії відбулася онлайн-зустріч учнів зі шкільним офіцером поліції Ольгою Буренко.

Під час бесіди учні повторили правила дорожнього руху, зокрема як правильно переходити проїжджу частину, види переходів, як рухатися по дорозі взимку, нагадали, як зробити себе помітним біля дороги і на переході. Також повторили телефони екстрених служ і випадки, коли необхідно телефонувати в ці служби, алгоритм дій при виявлення вибухонебезпечних предметів. Учні активно обговорювали ситуації, в яких може ховатися небезпека, спільно знаходили рішення, вибудовували алгоритми дій.

Дякуємо Ользі Василівні за змістовну зустріч!