Казкова карусель " Кицик, Мицик та інші"

11.03.2024 року здобувачі освіти 1-4 класів Харківської гімназії №123 відвідали казкову карусель " Кицик, Мицик та інші" присвячену 105-річчю від дня народження українського дитячого письменника Юхима Чеповецького.

Під час заходу відвідувачі дізнались, що Чеповецький Юхим Петрович —український письменник, драматург, сценарист, заслужений діяч мистецтв України. Автор понад тридцяти книг, ряду лібрето для музичних комедій, багатьох збірок віршів, казок («Веселі пригоди Мицика і Кицика», «Пригоди шахового солдата Пєшкіна», «Непоседа, Мякиш и Нетак»…) і п'єс для дітей та юнацтва, а також сценаріїв для мультиплікаційних фільмів. Діти з задоволенням переглянули уривок мультфільму та прослухали у виконанні 9 річного Євгена вірш "Клей".

Книги Юхима Чеповецького чикають свого читача у нашій бібліотеці.