Канікули із закладами професійно-технічної освіти

28 березня учні 9-А і 9-Б класів нашої гімназії разом із класним керівником Пономаренко Г.О. відвідали профорієнтаційний захід, який проводили заклади професійно-технічної освіти міста.

Діти познайомилися із секретами професій сфери послуг: перукаря, бармена, кондитера, кравця. Учнів запросили випробувати себе у різних справах, стати учасниками майстер-класів. Із великим задоволенням вони виготовляли печиво і прикрашали його, майстрували підвіски-брелки, створювали охолоджувальні напої, виконували роль моделей під час створення модних зачісок.

Захід пройшов цікаво, весело, пізнавально. Дякуємо викладачам і студентам профтехосвіти за високу організацію і проведення дня відкритих дверей, за справжню майстерність і уміння натхненно рекламувати свою професію.