21.11.2012 на базі Харківської академії неперервної освіти відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція "Шляхи реалізаціії Державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на регіональному рівні", під час якої працівники школи Макаренко В.М., директор школи, Філіппська І.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, Рябоконь О.В., вчитель математики, Серефімова Т.М., вчитель історії, Коваленко Н.В., вчитель музики, Бублікова В.В., вчитель початкових класів, провели педагогічну майстерню "Технологія формування та розвитку критичного мислення в умовах семестрово-блочно-залікової системи роботи загальноосвітнього навчального закладу"

/Files/images/P1090233.JPG/Files/images/P1090234.JPG/Files/images/P1090245.JPG/Files/images/P1090252.JPG