Книжкова виставка до 65-річча Перемоги

У 2010 році вся світова спільнота відзначає 65-річча Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. З цього приводу в бібліотеці школи з 12.04.10 р. представлена розгорнута книжкова виставка "Ніхто не забутий, ніщо не забуте" , яка складається з розділів:

* - "Згадаємо всіх поіменно...": 65 років визволення України від німецько-фашистських загарбників.

* - "Харків чує гул рідних гармат…": Харків в роки війни.

* - «У нас й дитинство не було окремо, а разом, - і дитинство, і війна…»: діти в роки війни.

* - «Весь під ногами шар земний… в пам"яті завжди зі мною загиблі в боях…»: вихволення народів Європи від фашистського ярма.

На допомогу учням, педагогам-предметникам, класним керівникам є матеріали до 65-річча Великої Перемоги "Ми йшли дорогами війни до Перемоги", картотека "Що читати про війну", збірка рефератів "Навіки в пам"яті людській", збірка сценаріїв "Вони захищали Батьківщину", рекомендовані списки для учнів 1-11х класів "Ті дні в пам"яті народній".

/Files/images/P1020559.JPG