НУШ у закладі освіти

Мета початкової освіти/Files/images/2018/Слайд5.JPG

Ø всебічний розвиток дитини,

Ø її талантів, здібностей, компетентностей,

Ø наскрізних умінь відповідно до вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб,

Øформування цінностей,

Øрозвиток самостійності, творчості та допитливості

Ранкові зустрічі

Цілі ранкових зустрічей/Files/images/2018/Слайд7.JPG

Сформувати єдину спільноту
Стимулювати обмін думками, уважне слухання співрозмовника, залучення та участь у спільній діяльності.
За допомогою щоденних ритуалів і стандартних заходів сформувати у дітей необхідні навички, щоб стати /Files/images/2018/Слайд8.JPG відповідальним членом громади (класної, шкільної).

Якість процесу

Формування ключових та предметних компетентностей/Files/images/2018/Слайд6.JPG

Інтеграція: тематичний та діяльнісний підхід

Розвиток логічного, аналітичного, критичного мислення