Виставка однієї книги

/Files/images/2020/robinson11.jpg Цьогорічні шкільні реформи настільки захопили своїми обговореннями та відкритістю, що книжка-новинка Кена Робінсона і Лу Ароніки «Школа майбутнього» вельми вписується в цю важливунизку змін. Однак звична традиційна школа з кількома модифікаціями не зможе змінити цілу систему. Які фактори, на думку авторів, можуть спричинити якісне перетворення школи з контингентом бідних, іноді різнорасових дітей, якими внутрішніми принципами повинен керуватися директор та яке істинне покликання вчителів у сучасному класі, йтиметься нижче.

Нині Україна заговорила про популярного ТЕД-доповідача з понад 40 мільйонами онлайн-переглядів та персональними підписниками у Твіттері кількістю в 250,000. Ще задовго до тедівських промов освітній реформатор сер Кен Робінсон зустрічався з урядовцями вищого та місцевих рангів, керівниками шкільних систем, щоб обговорити очікувані реформи сучасної школи. Реформи, які б якісніше служили більшій кількості учнів, забезпечували творчий підхід, пізнання, різноманітність навичок, а також можливість жити повноцінним життям. Реформи переходу від індустріальної системи освіти до революційної персоналізованої системи цілісного навчання.